اخبار و مطالب

1

1


فارغ‌التحصیل دکتری دانشکده فنی، برگزیده جشنواره ملی فاوا

1394/02/29

فارغ‌التحصیل دکتری دانشکده فنی، برگزیده جشنواره ملی فاوا شد. به گزارش روابط عمومی پردیس دانشکده های فنی، دکتر بهزاد ابراهیمی، فارغ التحصیل دکتری و پژوهشگر کنونی پسادکتری دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشکده فنی دانشگاه تهران، در پنجمین جشنواره ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات، به عنوان برگزیده بخش رساله برتر در محور پژوهش و نوآوری انتخاب شد.

در این جشنواره از برترین فعالان عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ۷ محور شبکه های ارتباطی، دولت الکترونیک، محتوای شبکه ملی اطلاعات، توسعه خدمات روستایی، پژوهش و نوآوری، اطلاع رسانی و رسانه و توسعه خدمات پستی تقدیر به عمل آمد که در بخش پژوهش و نوآوری، دکتر بهزاد ابراهیمی، حائز رتبه برگزیده در بخش رساله برتر شد. دکتر ابراهیمی در شهریورماه 1393 از رساله دکتری خود با راهنمایی دکتر علی افضلی کوشا، استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشکده فنی دفاع کرده بود.

در لوح تقدیر اعطا شده توسط معاون اول رئیس جمهور و وزیر ارتباطات به دکتر بهزاد ابراهیمی آمده است: "جناب آقای بهزاد ابراهیمی با عنایت به نظر هیأت داوران، به عنوان برگزیده پنجمین جشنواره ملی ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات (یادواره شهید دکتر قندی) در محور پژوهش، نوآوری، صنعت و تجاری سازی در بخش رساله برتر انتخاب شده‌اید و این لوح سپاس به نشانه قدردانی و به پاس ارج نهادن به تلاش‌هایتان اهداء می‌شود.

گفتنی است پنجمین جشنواره ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) یادواره شهید دکتر قندی، همزمان با روز جهانی ارتباطات، صبح روز دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور و محمود واعظی، وزیر ارتباطات به کار خود پایان داد.

لینک عکس:
http://www.yjc.ir/files/fa/news/1394/2/28/3191632_395.jpg