اخبار و مطالب

1

1


نایب قهرمانی پردیس دانشکده‌های فنی در یازدهمین جشنواره ورزشی دانشگاه تهران

94/03/29

مراسم اختتامیه‌ی یازدهمین جشنواره‌ی ورزشی کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه روز یکشنبه، دهم خرداد، با حضور معاونان فرهنگی و اداری و مالی دانشگاه و همچنین روسا و معاونان برخی از پردیس‌ها و دانشکده‌ها به میزبانی اداره کل تربیت بدنی در سالن شماره یک برگزار شد.

پس از آغاز این مراسم، که با برنامه‌ی موسیقی سنتی همراه بوده آقای حبیب اللهی، مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه، گزارشی از جشنواره و برنامه‌های اداره کل تربیت بدنی در زمینه‌ی ورزشی کارکنان و اعضای هیات علمی ارایه کرد.

سپس دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی دانشگاه طی سخنانی بر اهمیت ورزش کارکنان و اعضای هیئت علمی تاکید و اعلام کرد که معاونت فرهنگی دانشگاه در نظر دارد در دو سال آینده به ورزش کارکنان و اعضای هیئت علمی، به ویژه در بخش ارتقا سرانه ی فضای ورزشی دانشگاه بیشتر توجه کند. وی سپس به پردیس ها و دانشکده هایی که طی عملیات عمرانی در حال افزایش فضای ورزشی خود هستند اشاره و از مسئولان آن ها به خاطر توجه به این موضوع قدردانی کردند.

در بخش بعدی مراسم به تیم های مقام آور در رشته های اجتماعی کاپ و حکم قهرمانی اهدا شد و به معاونان دانشجویی و فرهنگی سه پردیس / دانشکده ای که در مجموع مسابقات کل جشنواره بیشترین مدال و امتیاز را به دست آورده بودند، نیز تندیس ویژه ی جشنواره و حکم قهرمانی اعطا شد. بر این اساس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، پردیس فنی و دانشکده تربیت بدنی به ترتیب با کسب 69، 50 و 37 امتیاز به مقام های اول تا سوم کل جشنواره دست یافتند.

در ادامه ی مراسم، به منظور قدردانی از زحمات مسئولان ورزشی که در این جشنواره و در واحد متبوع خود عملکرد مطلوبی داشته اند و بر اساس شاخص های تعیین شده مقام های اول تا سوم را کسب کردند، با اهدای لوح سپاس و هدیه از آنان قدردانی شد؛ بر همین اساس، حسن محمود آبادی از پردیس فنی، میثم پور کریمان از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی و ستاتیرا روحانیان از دانشکده مدیریت به مقام های اول تا سوم عنوان " مسئول ورزش برتر" دست یافتند.

در این دوره از جشنواره تعداد 983 ورزشکار ( 350 نفر زن و 633 نفر مرد) از 33 پردیس، دانشکده و واحد در 15 رشته ورزشی به رقابت با یکدیگر پرداختند که طی این مراسم به 203 نفر از آنان که صاحب مقام شده بودند، حکم و جایزه تعلق گرفت.