اخبار و مطالب

1

1


برگزاری مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نهاد رهبری

93/7/8

مراسم تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات حجت‌الاسلام و المسلمین جعفری و معارفه حجت‌الاسلام و المسلمین مرادی مسئولین سابق و جدید نمایندگی مقام معظم رهبری در پردیس دانشکده ‌های فنی، صبح روز سه‌شنبه 93/7/8 در سالن شورای پردیس 2 دانشکده ‌های فنی برگزار شد.

در این مراسم که با حضور رئیس و مسئولین دفتر نهاد رهبری در دانشگاه تهران، رییس و اعضای هیات رئیسه پردیس دانشکده‌ های فنی، روسای دانشکده ‌های پردیس فنی و مسئولین و اعضای تشکل‌ های دانشجویی برگزار شد، حجت‌الاسلام و المسلمین جعفری، در سخنانی ضمن بر شمردن و بازگویی دیدگاه ‌های حضرت امام و مقام معظم رهبری در مورد انتظارات از حضور روحانیت در دانشگاه، تکلیف مسئول دفتر نهاد در دانشگاه را عمل به این راهبردها برشمردند.

در ادامه جلسه حجت‌الاسلام و المسلمین مرادی مسئول جدید دفتر نهاد رهبری در پردیس، در سخنانی ضمن تشکر از زحمات آقای جعفری، اظهار امیدواری کردند کارهای خوب گذشته در دفتر نهاد را پیگیری کنند و بتوانند با همکاری و همراهی مسئولین دانشکده و دانشجویان، وظایف مسئول دفتر نهاد را به خوبی انجام دهند.

در بخش بعدی برنامه، حجت الاسلام دکتر کلانتری مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه تهران، حضور و مسئولیت در پردیس دانشکده ‌های فنی را یک افتخار و توفیق دانستند و اشاره کردند که باید در این دفتر کاری شایسته نخبگان اساتید و دانشجویان کشور که در این پردیس مستقر هستند صورت گیرد. ایشان با اشاره به وظیفه شناسی و اخلاق حرفه‌ ای و علمی همکاران پردیس دانشکده‌ های فنی، اعلام کردند که همه موفقیت‌ های پردیس دانشکده‌ های فنی، مرهون زحمات و روحیه بالای همکاران آن است و این معیار خوب و مهمی برای ارزشیابی کار یک واحد است. ایشان ضمن اشاره به سوابق آشنایی با حاج آقای جعفری، ایشان را از جمله روحانیون معتقد و خوش برخورد و صالح برشمردند و آقای مرادی را نیز از بهترین نیروهای همکار دفتر نهاد دانشگاه برشمردند و برای هر دو نفر آرزوی توفیق نمودند.