اخبار و مطالب

1

1


ghjghbhjbjhb

93/7/20

kkjjkjkkjkoio

کتابخانه پردیس مرکزی دانشکده‌‌های فنی پس از بهسازی و افزایش ظرفیت صبح روز یکشنبه 20 مهرماه با حضور رئیس و مسئولین پردیس دانشکده ‌های فنی و مدیر عامل و اعضای هیات مدیره بنیاد حامیان دانشکده‌ فنی مورد بهره ‌برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی پردیس، کتابخانه مرکزی پردیس که عملیات بهسازی، توسعه و افزایش ظرفیت آن با اختصاص اعتباری حدود سه میلیارد و پانصدمیلیون ریال از سوی بنیاد حامیان دانشکده فنی از ابتدای تیرماه آغاز شده بود، صبح امروز با حضور مسئولین پردیس و بنیاد افتتاح و مورد بهره‌‌برداری قرار گرفت.

بر اساس اعلام دکتر یعقوب قلی‌‌پور، رییس دفتر فنی پردیس دانشکده‌ های فنی و معاون اداری ـ مالی پردیس، عملیات بهسازی و توسعه کتابخانه شامل: بهسازی کلیه فضاها پس از گذشت 20 سال، توسعه و ظرفیت‌افزایی تا سقف 40 درصد و توسعه زیرساخت‌‌های استاندارد کتابخانه‌ های هوشمند بوده است. هم چنین با تفکیک فضای تالارهای مطالعه از فضای اصلی و اداری کتابخانه، امکان استفاده 24 ساعته از فضای تالارهای مطالعه با دسترسی مجزا فراهم شده که دانشجویان می‌توانند تا ساعت 22 از این فضا استفاده نمایند و در ایام امتحانات در صورت نیاز، کتابخانه 24 ساعته خواهد شد. کتابخانه هم‌چنین به تجهیزات ایمنی و اطفاء حریق هوشمند مجهز شده است و 30 دستگاه کامپیوتر جدید نیز برای استفاده دانشجویان به ظرفیت سخت‌افزاری کتابخانه اضافه شده است.

گفتنی است در پایان این مراسم از لوح یادمان بهسازی و توسعه کتابخانه در محل کتابخانه رونمایی گردید.

جهت دیدن تصاویر در ابعاد بزرگتر اینجا را کلیک کنید.